Dažniausiai užduodami klausimai

Nuo 90 €.

Taip, galite.

Visiems, norintiems nutraukti santuoką:

 • kas taupo pinigus
 • kas taupo laiką
 • kas taupo nervus
 • kas gyvena Lietuvoje
 • kas gyvena užsienyje
 • kas nenori bendrauti su sutuoktiniu
 • kas negali bendrauti su sutuoktiniu
 • kas nenori nervinės įtampos teisme
 • kas negali dalyvauti teismo posėdyje
 • kas nori konfidencialumo
 • kas nori gauti į rankas teismo sprendimą
 • kai santuoka buvo sudaryta Lietuvoje ar užsienyje
 • kai santuoka buvo sudaryta tarp
  • Lietuvos piliečių
  • Lietuvos piliečio ir užsieniečio
  • asmenų be pilietybės, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublikoje
  • užsieniečių, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublikoje

Konsultacijos nemokamos.

Taip. Mes teikiame visapusiškas teisines paslaugas.

Skyrybos abiejų sutuoktinių bendru sutikimu užtrunka mėnesį laiko.

Skyrybos abiejų sutuoktinių bendru sutikimu notarine tvarka, kai sutuoktiniai kreditorių neturi, užtrunka preliminariai nuo kelių darbo dienų iki 2 savaičių (atsižvelgiant į notaro darbo krūvį). Kai sutuoktiniai turi kreditorių, skyrybos užbaigiamos notarui patvirtinant sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių ne anksčiau kaip po 30 kalendorinių dienų nuo pranešimo kreditoriui įteikimo dienos, t. y. užtrunka mėnesį laiko.

Susiklostė daug įvairių aplinkybių: 2004 metais Lietuvai įstojus į ES, Lietuvos piliečiai pradėjo be didesnių suvaržymų keliauti po kitas šalis, todėl bendravimas internetu su teisininkais tapo neišvengiamas. Sutuoktiniams, nutarusiems išsituokti, tenka ne vieną kartą apsilankyti advokato biure ir, nutraukiant santuoką bendru abiejų sutuoktinių sutarimu, – suderinti tarpusavyje turto padalijimo, bendrai jungtinei nuosavybei priklausančio turto, asmeninio turto ir skolų balanso sudarymo klausimus, vaikų išlaikymo dydžio ir formos klausimus. Būnant skirtingose valstybėse tokia praktika buvo sunkiai įmanoma, todėl skyrybos internetu emigrantams dažnai likdavo vienintelė išeitis.

Žinodami, kad daugeliui sutuoktinių santuokos iširimo metu būna apskritai nelengvas laikotarpis, nusprendėme pasiūlyti visapusišką paslaugų paketą: atliekame už abu sutuoktinius visas santuokos nutraukimo procedūras iki pat ištuokos dokumentų įteikimo į rankas.

Dažniausiai klausiama, ar tuo tikslu reikės grįžti į Lietuvą, per kiek laiko bus nutraukta santuoka ir kiek kainuos skyrybos. Dažniausiai atsakau labai paprastai: grįžti į Lietuvą tikrai nereikės, užtruksime apie mėnesį, o kainuos po 170 svarų (200 Eur) kiekvienam sutuoktiniui.

Tuo atveju, jei skyrybos vyks bendru sutikimu notarine tvarka, atvykti reikės tik tam sutuoktiniui, kuris neturės Lietuvoje išduoto asmens dokumento ir elektroninio parašo. Notarine tvarka santuoką galima nutraukti fiziškai atvykstant į notaro biurą, dokumentus pasirašant nuotoliniu būdu per eNotaras, arba mišriu būdu. Kreipkitės į mus ir mes įvertinsime, kuris atvejis tinka Jums. Skyrybos notarine tvarka kainuos brangiau, be minėtų 170 svarų (200 Eur) kiekvienam sutuoktiniui už teisines paslaugas, reikės apmokėti ir notaro paslaugas, plačiau apie tai skaitykite „Skyrybos bendru sutarimu notarine tvarka“.

99 procentai sutuoktinių, kurie yra mūsų klientai, nutraukia santuoką bendru sutikimu. Kartais reikia įdėti daug pastangų, kol randame sutuoktinį ir pasiekiame bendrą sutuoktinių susitarimą. Tenka ilgai aiškinti, kad tokiu būdu nutraukdami santuoką mes stengiamės taupyti savo klientų pinigus, t. y., taip paruošti jų procesinius dokumentus, kad jiems nereikėtų mokėti žyminio mokesčio, kuris sudaro apie 3 procentus nuo dalinamo turto vertės. Be to, nutraukiant santuoką bendru sutikimu, mes savo klientams galime užtikrinti, kad jų santuoka bus nutraukta labai greitai.

Jeigu toks sutuoktinis nerandamas, santuoka būna nutraukiama dėl palikusio šeimą sutuoktinio kaltės. Teisme jo teises gina teismo paskirtas kuratorius – ieškovo apmokamas advokatas.

Be abejo, daugiausia mūsų klientų gyvena Lietuvoje, Anglijoje ir Airijoje. Paskui seka Ispanija, Norvegija, Švedija, mažiau – Italijoje, Vokietijoje, Danijoje, JAV, Kanadoje, bet pasitaikė ir Kinijoje, Nepale, Nigerijoje, Libane, Pakistane, Islandijoje, Rusijoje.

Žinoma. Užsieniečiams santuokos nutraukimo įrašą licencijuotame vertimų biure išverčiame į jų pageidaujamą kalbą. Dokumentą patvirtiname pas notarą – uždedame apostilę.

Tokie dokumentai galioja visose užsienio šalyse ir jie įrodo, kad užsienietis yra teisėtai išsituokęs Lietuvoje.

Kartais. Ir tokie atvejai mūsų darbe yra didelis džiaugsmas. Papasakosiu vieną neseną atvejį. Į biurą atėjo trise: jauni, gražūs tėveliai ir daili trejų metukų dukrytė. Kadangi stengiamės laikytis principo – apginti silpniausią, t. y. vaiko teisę gyventi šeimoje kartu su tėvu ir motina, tai aš ir uždaviau tėveliams klausimą: kokia yra skyrybų priežastis? Ir gavau atsakymą: meilė baigėsi. Nepraleidau progos paklausti, ar jie žino, kad meilės euforija, kuri pagal įvairius mokslininkų atliktus tyrimus tarp įsimylėjusių porų tęsiasi apie trejus metus, visada baigiasi, o paskui sutuoktiniai patys privalo išmokti patenkinti vienas kito meilės poreikius: žmona turi jausti, kad vyras ja rūpinasi, ją supranta ir gerbia, yra jai atsidavęs ir užtikrina savo meilę, o vyras turi jausti, kad žmona jį vertina, pripažįsta ir gėrisi juo, kad yra jam palanki, pasitiki juo ir jį padrąsinti. Mes dar ilgai kalbėjomės, kas yra meilė ir kaip ji atsiranda iš sutuoktinių kasdienio kantraus rūpinimosi vienas kitu ir savo vaikais, kol pamačiau, kaip jų akyse suspindo ašaros. Jie man pasakė, kad dar viską apgalvos, tačiau jei vis tiek neras sprendimo, norės, kad aš sutvarkyčiau jų santuokos nutraukimo formalumus. Daugiau jie į mane nesikreipė, tik po kiek laiko paskambino ir paprašė priminti, koks autorius yra aprašęs šiuos santuokos išsaugojimo principus. Aš jiems priminiau: tai Džonas Grėjus (John Gray). Tikrai nustebsite skaitydami jo patarimus.