Skyrybų advokatai Klaipėdoje

Leiskite padėti spręsti klausimus, kuriais nesutariate su sutuoktiniu. Visuomet pasiūlysime tinkamą ir gerą sprendimo variantą bei atsakysime į rūpimus klausimus.

Jeigu gyvenate Klaipėdoje, Klaipėdos rajone ar apskritai Vakarų Lietuvoje ir susidūrėte su šeimyninio gyvenimo problemomis bei siekiate, kad jūsų santuoka būtų nutraukta, kviečiame kreiptis į skyrybų advokatus, įsikūrusius Klaipėdos biure. Skyrybų advokatai Klaipėdoje teikia visas santuokos nutraukimo paslaugas, pradedant nemokama pirmąja konsultacija, kurios metu klientui pateikiamos rekomendacijos dėl to, kokiu pagrindu remiantis derėtų prašyti teismo nutraukti santuoką, iki teismo sprendimo ir kitų ištuokos dokumentų įteikimo klientui. Pažymėtina, kad Klaipėdos biure dirbantys advokatai teikia paslaugas bei atstovauja klientus ne tik Klaipėdoje, tačiau ir bet kuriame kitame Lietuvos mieste vykstančiose skyrybų procesuose.

Mūsų skyrybų advokatai Klaipėdoje yra itin vertinami dėl savo profesionalumo bei ilgametės patirties santuokos nutraukimo bylose. Skyrybų advokatai Klaipėdoje dalyvavo bei gynė klientų interesus daugiau nei 150 santuokos nutraukimo bylų bei susilaukė tik geriausių atsiliepimų bei rekomendacijų iš buvusių klientų. Patirtis, aukšta kompetencija ir patikimumas lemia, kad mūsų advokatai laikomi vieni geriausių skyrybų advokatų Klaipėdoje.

Skyrybų advokatai yra įsikūrę šiuolaikiškai įrengtame biure, esančiame adresu S. Daukanto g. 24A, Klaipėda. Susitikimams su klientais advokatai gali pasiūlyti privačias ir patogias erdves, kuriose, iš anksto sutarus susitikimo laiką, klientai priimami konsultacijoms.

Skyrybos Klaipėdoje

Skyrybų advokatų paslaugų kaina priklauso nuo kliento užsakomų paslaugų apimties bei santuokos nutraukimo aplinkybių – ar santuoką planuojama nutraukti bendru sutarimu ar dėl sutuoktinio kaltės, ar yra klausimų, dėl kurių sutuoktiniai neranda kompromiso, kokią bendravimo su vaikais tvarką bei vaikams skiriamo išlaikymo dydį siekiama nustatyti, bei kitų aplinkybių, lemiančių skyrybų advokato klientui skiriamą laiką. Jeigu neužsakomas konkretus teisinių paslaugų paketas, skyrybų advokatų paslaugų kaina Klaipėdoje yra 100 EUR už vieną paslaugų teikimo valandą. Į paslaugų teikimo laiką yra įskaičiuojamas tik tas laikas, kurį advokatas faktiškai teikė paslaugas klientui – laikas, skirtas procesinių dokumentų rengimui, taip pat atstovavimas teismo posėdyje. Kiekvienu atveju skyrybų advokatai įvertina situacijos faktines aplinkybes bei pateikia klientui preliminarią skyrybų paslaugų kainą.

KAIP GALIMA KREIPTIS?

Kreiptis į skyrybų advokatus Klaipėdoje galite keliais būdais:

  1. Atvykę tiesiai į advokatų biurą, adresu S. Daukanto g. 24A, Klaipėda;
  2. Kreipdamiesi bendruoju elektroniniu paštu info@skyrybos.lt;
  3. Skambindami bendruoju telefonu +370 698 41847;
  4. Užpildę svetainėje esančią užklausos formą;
  5. Užpildę svetainėje esančią santuokos nutraukimo anketą.

Gavę jūsų užklausą elektroniniu paštu ar jums užpildžius svetainėje esančią užklausos formą ar santuokos nutraukimo anketą, skyrybų advokatai susisieks su jumis per vieną darbo dieną.

Skyrybų advokatai Klaipėdoje imasi visų galimų priemonių, kad klientų skyrybos Klaipėdoje būtų greitos, teisiškai tvarkingos ir klientams suteiktų kuo mažiau neigiamų emocijų.

Advokatų kontora yra įsikūrusi Klaipėdos miesto centrinėje dalyje Daukanto g. 24A. Lengvas susisiekimas, patogus parkavimas.

Jeigu reikia advokato pagalbos Klaipėdoje, skambinkite tel. 8-699-39915.