Skyrybų advokatai Vilniuje

Leiskite padėti spręsti klausimus, kuriais nesutariate su sutuoktiniu. Visuomet pasiūlysime tinkamą ir gerą sprendimo variantą bei atsakysime į rūpimus klausimus.

Skyrybų advokatai Vilniuje konsultuoja klientus santuokos nutraukimo klausimais bei teikia kitas su santuokos nutraukimu susijusias paslaugas Vilniuje, taip pat ir visoje Lietuvoje. Vilniaus biure dirbantys advokatai gali pasiūlyti visas skyrybų paslaugas – nuo pirmosios nemokamos konsultacijos, kurios metu aptarsite santuokos nutraukimo teisines galimybes, iki teismo sprendimo dėl santuokos nutraukimo bei kitų ištuoką patvirtinančių dokumentų įteikimo jums į rankas. Skyrybų advokatai Vilniuje parengs visus reikalingus prašymus ir procesinius dokumentus, surinks būtinus įrodymus, atstovaus jus viso proceso metu tiek teismo posėdžiuose, tiek bendraujant su kitomis valstybinėmis institucijomis.

Skyrybų advokatai Vilniuje – tai aukštos kompetencijos bei ilgametės teisinės praktikos skyrybų bylose atstovai, laikomi vieni geriausių skyrybų advokatų Vilniuje. Vilniaus biure įsikūrę skyrybų advokatai dalyvavo bei gynė klientų interesus daugiau nei 500 santuokos nutraukimo bylų. Klientų pasitikėjimą bei pateisintus lūkesčius atspindi teigiami klientų atsiliepimai ir rekomendacijos.

Skyrybų advokatai yra įsikūrę modernaus verslo centro, esančio adresu Konstitucijos pr. 9-124, Vilnius, 5-ajame aukšte. Susitikimams su klientais advokatai gali pasiūlyti patogias ir privačias erdves, kuriose, iš anksto sutarus susitikimo laiką, klientai priimami konsultacijoms.

Skyrybos Vilniuje

Vilniaus skyrybų advokatų paslaugų kaina priklauso nuo kliento užsakomų paslaugų apimties bei santuokos nutraukimo aplinkybių – ar santuoką planuojama nutraukiami bendru sutuoktiniu sutikimu, ar yra klausimų, dėl kurių sutuoktiniai nesutaria, ar ketinama santuoką nutraukti dėl vieno iš sutuoktinių kaltės, kokio išlaikymo dydžio planuojama reikalauti sutuoktiniui ir vaikams, bei kitų aplinkybių, lemiančių skyrybų advokato klientui skiriamą laiką. Jeigu neužsakomas konkrečių paslaugų paketas, advokato paslaugų kaina yra 100 EUR už vieną paslaugų teikimo valandą. Į paslaugų teikimo laiką yra įskaičiuojamas tik tas laikas, kurį advokatas faktiškai teikė paslaugas klientui – laikas, skirtas procesinių dokumentų rengimui, įskaitant reikalingų įrodymų surinkimą, taip pat atstovavimas teismo posėdyje. Kviečiame kreiptis į skyrybų advokatus Vilniuje bei gauti iš jų asmeninį pasiūlymą.

KAIP GALIMA SUSISIEKTI?

Kreiptis į skyrybų advokatus Vilniuje galite keliais būdais:

a) Atvykę tiesiai į advokatų biurą, adresu Konstitucijos pr. 9-124, Vilnius, 5 aukštas;
b) Kreipdamiesi bendruoju elektroniniu paštu info@skyrybos.lt;
c) Skambindami bendruoju telefonu +370 698 41847;
d) Užpildę svetainėje esančią užklausos formą;
e) Užpildę svetainėje esančią santuokos nutraukimo anketą.

Gavę jūsų užklausą elektroniniu paštu ar jums užpildžius svetainėje esančią užklausos formą ar santuokos nutraukimo anketą, skyrybų advokatai susisieks su jumis per vieną darbo dieną.

Advokatų kontora yra įsikūrusi pačiame miesto centre, Konstitucijos pr. 9, V aukšte. Lengvas susisiekimas iš bet kurio miesto taško, parkavimas nemokamas 2 val. šalia esančio PC „Europa” parkinge.

Advokatai dirba darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val.