Skyrybų advokatai Kaune

Leiskite padėti spręsti klausimus, kuriais nesutariate su sutuoktiniu. Visuomet pasiūlysime tinkamą ir gerą sprendimo variantą bei atsakysime į rūpimus klausimus.

Gyvenančius Kauno mieste ar jo apylinkėse kviečiame kreiptis į skyrybų advokatus, įsikūrusius Kauno biure. Skyrybų advokatai Kaune konsultuoja visais santuokos nutraukimo klausimais, rengia procesinius dokumentus teismams, prašymus įvairioms valstybinėms institucijoms ir registrams, atstovauja klientų interesus mediacijos procese, rengia taikos sutartis, taip pat atstovauja klientus ir teisminiame santuokos nutraukimo bylos nagrinėjime. Pažymėtina, kad Kauno biure dirbantys advokatai teikia paslaugas klientams ne tik Kaune, tačiau ir visoje Lietuvoje.

Skyrybų advokatai, įsikūrę Kauno biure, pasižymi itin didele patirtimi atstovaujant klientų interesus santuokos nutraukimo bylose, kadangi yra dalyvavę daugiau nei 300 santuokos nutraukimo bylų. Skyrybų advokatai Kaune gerai žinomi kaip aukštą kompetenciją turintys, profesionalūs ir patikimi partneriai skyrybų procese. Tai liudija daugybės klientų teigiami atsiliepimai. Dėl šių priežasčių mūsų skyrybų advokatai yra laikomi vieni geriausių skyrybų advokatų Kaune.

Skyrybų advokatai yra įsikūrę nedideliame, jaukiame biure, esančiame adresu A. Strazdo g. 65, Kaunas. Susitikimams su klientais advokatai gali pasiūlyti patogias ir privačias erdves, kuriose, iš anksto sutarus susitikimo laiką, klientai priimami konsultacijoms.

Skyrybos Kaune

Skyrybų advokatų paslaugų kaina priklauso nuo kliento užsakomų paslaugų apimties bei santuokos nutraukimo aplinkybių – ar santuoką planuojama nutraukti bendru sutuoktiniu sutikimu ar dėl sutuoktinio kaltės, ar yra klausimų, dėl kurių sutuoktiniai nesutaria, kokią bendravimo su vaikais tvarką siekiama nustatyti, bei kitų aplinkybių, lemiančių skyrybų advokato klientui skiriamą laiką. Neužsakius konkrečių paslaugų paketo, skyrybų advokatų paslaugų kaina Kaune yra 100 EUR už vieną paslaugų teikimo valandą. Į paslaugų teikimo laiką yra įskaičiuojamas tik tas laikas, kurį advokatas faktiškai teikė paslaugas klientui – laikas, skirtas procesinių dokumentų rengimui, taip pat atstovavimas teismo posėdyje. Kviečiame kreiptis į skyrybų advokatus bei gauti iš jų asmeninį pasiūlymą, atitinkantį konkrečia jūsų situaciją bei poreikius.

KAIP GALIMA SUSISIEKTI?

Kreiptis į skyrybų advokatus Kaune galite keliais būdais:
a) Atvykę tiesiai į advokatų biurą, adresu A. Strazdo g. 65, Kaunas;
b) Kreipdamiesi bendruoju elektroniniu paštu info@skyrybos.lt;
c) Skambindami bendruoju telefonu +370 698 41847;
d) Užpildę svetainėje esančią užklausos formą;
e) Užpildę svetainėje esančią santuokos nutraukimo anketą.

Gavę jūsų užklausą elektroniniu paštu ar jums užpildžius svetainėje esančią užklausos formą ar santuokos nutraukimo anketą, skyrybų advokatai susisieks su jumis per vieną darbo dieną.

Advokatai pasirūpins, kad jūsų skyrybos Kaune būtų koncentruotos, greitos ir teisiškai tvarkingos.

Advokatai Kaune bendradarbiauja su Kauno teisės klinikos centru, kuris yra įsikūręs Vilijampolėje, Strazdo g. 65, šalia Baltų prospekto. Geras susisiekimas iš bet kurio miesto taško.

Darbo valandos darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val., susitarus iš anksto galimas priėmimas ir savaitgaliais arba šventinėmis dienomis. Parkavimas nemokamas.